Fotobudka Lublin

Szukasz wyjątkowej, a jednocześnie oryginalnej atrakcji, która urozmaici wesele, imprezę firmową, studniówkę lub urodziny? Nasza firma - Magiczne Wydarzenie zadba o to, aby wszyscy zaproszeni goście fantastycznie się bawili i zapamiętali zorganizowaną przez Ciebie imprezę na długie lata.

Specjalizujemy się w dostarczaniu rozlicznych atrakcji na terenie Lublina, a także całego województwa lubelskiego. Tworząc ofertę naszych atrakcji, zadbaliśmy o to, aby każdy znalazł w niej coś dla siebie i dlatego odnajdziesz w niej zarówno Fotobudkę Classic, jak i robiącą absolutną furorę w ostatnim czasie Fotobudkę 360°. Ponadto posiadamy specjalistyczne generatory ciężkiego dymu idealnie sprawdzające się podczas pierwszego tańca, a nasze fontanny iskier, będące w 100% bezpieczne stanowią ozdobę np. podczas istotnych momentów wesel oraz imprez urodzinowych.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty, którą przygotowaliśmy, a także galerią zdjęć i wideo, która prezentuje nasze atrakcje. Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu.

Nasza oferta

Fotobudka 360°

Gwarantujemy, że Fotobudka 360° bez względu na charakter zorganizowanej imprezy dostarczy wszystkim Waszym gościom fantastycznej zabawy. Wykorzystanie obrotowej platformy z obrotową kamerą pozwoli zarejestrować emocje i ruchy podczas zabawy, a nagrania będą stanowić niezwykłą pamiątkę.

Fotobudka Classic

Fotobudka Classic fantastycznie sprawdzi się na każdej uroczystości weselnej, urodzinach, studniówce czy innej imprezie, której organizator pragnie zapewnić gościom wyjątkową atrakcję! Z naszą pomocą każdy uczestnik imprezy będzie się nie tylko świetnie bawił, ale również zyska oryginalną pamiątkę.

Ciężki dym

Chcesz, aby Twój pierwszy taniec był absolutnie wyjątkowy i zachwycił wszystkich gości weselnych? Ciężki dym wygenerowany przez profesjonalny generator sprawi, że pierwszy taniec, a właściwie bajkowy taniec w chmurach zapamiętają wszyscy zaproszeni goście i będą pod ogromnym wrażeniem.

Fontanna iskier

Fontanny iskier nie od dziś towarzyszą ważnym momentom na różnego rodzaju uroczystościach. Zawsze są bardzo efektowe i stanowią oryginalne dopełnienie wspomnianych ważnych chwil. Przy tym są one w pełni bezpiecznym wyrobem pirotechnicznym, który można stosować w zamkniętych pomieszczeniach.

Chcesz skorzystać z naszych usług? Zapraszamy do kontaktu!